22 березня у Літературному целанівському центрі відбувся поетичний вечір Мар'яни Савки в рамках Тижня "Видавництва Старого Лева"
Мар'яна Савка - співзасновниця та головна редакторка "Видавництва Старого Лева", а також письменниця, яка увійшла до 100 найвпливовіших жінок України за версією Forbes.
Під час поетичного вечора у Чернівцях, Мар'яна презентувала книгу "Листи з Литви / Листи зі Львова". Це збірка поетичного листування Мар'яни Савки та Маріанни Кіяновської. Зустріч модерував чернівецький перекладач та письменник Олександр Бойченко.
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/dd4/dd49a0aa5c5897ce944026d3838f974e00111dd2/17453743_582814118574983_1905606720_o.jpg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/fa8/fa8fef33d6b95db5bed5dc2caf1fbe3889e8e317/17407631_582813611908367_1691474800_o.jpg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/aac/aacd9bb1f63d7acfdf65a089e10dd85f942c793e/17454801_582814108574984_1649990830_o.jpg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/e82/e82624b4bcab2fc5b9342e42c96cd6681713f685/17454907_582814208574974_1182580303_o.jpg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/37b/37bec65ef2c146cd5804e445b96d9bd178601698/17454960_582814058574989_1332780302_o.jpg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/a79/a7917620ca5d015404bcc303620f0a37c5d6a9ea/17475427_582814215241640_1080768713_o.jpg)
Мар'яна Савка читала вірші не лише зі згаданої збірки, а й ранішні твори. Також чернівчани мали змогу дізнатися про цікаві факти з біографії впливової жінки.
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/19c/19cdd5b4e299c4811ebfb0cf9e359a1f61336b1e/17455054_582813701908358_1640165928_o.jpg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/35f/35f70ff33a0d1ca486dde050238ad26bb62cb060/17455199_582813635241698_31942767_o.jpg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/808/808486a82d5696718fc42368e249f6f3f709dfb0/17475060_582814175241644_2057578048_o.jpg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/877/877ebf38fc4f2a150e5bfa4171a3792cb78000c0/17475386_582813731908355_1237755734_o.jpg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/dbd/dbd4e1d69425f15d0a10f376ab7158e550afaf0e/17475261_582814055241656_1704049794_o.jpg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/26f/26f4f61b7e41ea61b5a72ee95449ff4cbb8bc9b2/17454816_582814311908297_268493924_o.jpg)
Нагадаємо, що у Літературному целанівському центрі триває Тиждень "Видавництва Старого Лева", який організовує Meridian Czernowitz. Детальну програму дивіться за посиланням.
Фото Василя Салиги.