Південна Корея виявила слід ядерних випробувань КНДР

Південна Корея повідомила про виявлення газу ксенону 133, що містить радіоактивні ізотопи

Про головне

Яна Вичавка

Комісія з ядерної безпеки Південної Кореї встановила, що виявлений газ пов'язаний з ядерними випробуваннями КНДР, але не можна встановити, чи випробовував Пхеньян водневу бомбу 

Про це повідомляє Hromadske, посилаючись на Reuters. 

Напевно відомо лише те, що ксенон був північнокорейським, заявив виконавчий комісар Чой Чонбе на прес-конференції в Сеулі. Впливу на навколишнє середовище і населення газ не надав.

3 вересня влада Північної Кореї офіційно оголосила про успішне випробування водневої бомби, якою планується оснастити нову балістичну ракету.

5 вересня Меркель та Трамп погодилися щодо посилення санкцій проти КНДР. Також Трамп погодив надання зброї Південній Кореї.

Водночас у Південній Кореї почались протести проти розгортання американської системи ПРО.

11 вересня КНДР пригрозила США: Міністерство закордонних справ Північної Кореї заявило, що на Штати очікує «найбільші біль і страждання в їхній історії» у разі ухвалення нових обмежувальних заходів.

Рада Безпеки ООН одноголосно схвалила розроблену США резолюцію про введення нових санкцій щодо Північної Кореї 12 вересня. У КНДР у відповідь на санкції пригрозили «нарощуванням озброєння».

Джерело фото

Схожі публікації