У селі Тарасівка під Києвом прорвало дамбу
У села тече вода з озера з фільтратом неподалік від сміттєзвалища.
Про це повідомив активіст Юрій Середа у спільноті "Тарасівка і Нове" у Facebook, передає "Gazeta.ua".
"Екологічна катастрофа в Тарасівці та Крюківщині. Вода з фільтратом з озера з фільтрату, що знаходиться біля Тарасівського звалища, прорвала піщану дамбу і тече в напрямку Тарасівки, Юрівки і Віти Поштової".
Юрій Середа, активіст
Місцеві жителі стверджують, що у воді півтаблиці Менделеєва.
"Сміттєзвалище з боєм закрили майже два роки тому. Воно існує з порушеннями, плюс залазить в охоронну зону газової магістралі високого тиску. Від його діяльності утворилося озеро-фільтрат, в якому чорна жижа вийшла з берегів і йде в грунтові води в бік Тарасівки, Юр'ївки, Віти-Поштової. Нижче звалища, але вище за течією - озеро Гачок".
Андрій Коробкін, житель міста Вишневе Київської області
Поки влада не відреагувала на екологічну аварію.
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/bf7/bf78e64570a2fca636cb35c37bb98a3efa0ff920/825978_1_w_590.jpg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/747/747205d7afe9d8133eeddb715b718f2847d4aa96/825978_2_w_590.jpg)