Поліція з'ясовуватиме з мешканцями Гравітону, як зробити вулиці міста безпечнішими
У Чернівцях 4 липня о 19.00 біля ресторану "Водограй" відбудеться громадська приймальня – зустріч патрульної поліції з мешканцями мікрорайону Гравітон.
Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції Чернівців.
Мешканці Гравітону матимуть нагоду поспілкуватися з правоохоронцями. У формі вільної, відкритої бесіди зможуть поговорити про проблеми району, з'ясувати принципи роботи поліції, її компетенцію в різних сферах, а також обговорити, як мешканці можуть співпрацювати з патрульними.
Зустріч відбудеться у рамках проекту "Безпечні вулиці".
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/ade/adef329980b958498d30607afc91fa1c694a9447/19758205_1966291646935655_589490439_n.jpg)