"Оскар" за кращий фільм отримала "Форма води"

Гільєрмо дель Торо також отримав "Оскар" як кращий режисер

Про головне

Ярина Боринець

Премію Кіноакадемії в номінації "Кращий фільм" отримала "Форма води" режисера Гільєрмо дель Торо

Про це повідомляється на офіційному сайті премії.

На нагороду також претендували: "Називай мене своїм ім'ям" (режисер Лука Гуаданьїно), "Темні часи" (Джо Райт), "Дюнкерк" (Крістофер Нолан), "Геть" (Джордан Пив), "Леді Берд" (Грета Гервіг) , "Примарна нитка" (Пол Томас Андерсон), "Секретне досьє" (Стівен Спілберг) і "Три білборда на кордоні Еббінг, Міссурі" (Мартін МакДонах).

Гільєрмо дель Торо також отримав "Оскар" як кращий режисер.

Кращими актором і актрисою було визнано Гарі Олдман за "Темні часи" і Френсіс Макдорманд за "Три білборда на кордоні Еббінг, Міссурі".

У номінації "Кращий актор другого плану" переміг Сем Рокуелл за роль у фільмі "Три білборда на кордоні Еббінг, Міссурі". Кращою актрисою другого плану стала Еллісон Дженні за "Тоня проти всіх".

Кращим повнометражним анімаційним фільмом стала "Таємниця Коко", вона також отримала "Оскар" за кращу пісню.

У категорії "Кращий оригінальний сценарій" "Оскар" отримав Джордан Пив за фільм "Геть". Нагороду за кращий адаптований сценарій присудили 89-річному Джеймсу Айворі за "Клич мене своїм ім'ям".

Кращим повнометражним документальним фільмом став "Ікар" Брайана Фогеля про допінг у російському спорті. Головний герой фільму - колишній глава московської антидопінгової лабораторії Григорій Родченков.

Джерело фото

Схожі публікації