Олександра Іванюк презентувала свою книгу "Амор[т]е" у Чернівцях (ФОТО)

Книга видана у чернівецькому "Видавництві 21"

Про головне

Аліна Лісненко

16 березня у Літературному целанівскьому центрі відбулась презентація книги у рамках промотуру Україною, який триває з 13 по 18 березня

Побачивши світ лише у лютому, роман Олександри Іванюк отримав вже досить широкий резонанс. Його читають, про нього говорять, він викликає чимало запитань і захоплених відгуків. Успішними були перші три презентації «АМОР[Т]Е», що відбулися у Польщі. Вони засвідчили, що читачі давно чекали на подібний твір, і що саме така історія найкраще промовляє до представників різних держав, саме у такий спосіб можна донести людям усього світу силу драматизму актуальних подій в Україні і те, що кордони будь-якої війни надто примарні.

Книгу Олександри Іванюк побачать такі міста, як Львів, Київ, Вінниця та Івано-Франківськ.

Odoo CMS - велика картинка
Odoo CMS - велика картинка

Роман «АМОР[Т]Е» побудовано на реальних подіях. Головними героями оповіді є донецький вчитель історії, громадський активіст, доброволець батальйону «Дніпро-1», який загинув в «Іловайському котлі», Юрій Матущак та італійка Франческа Леонарді. Стосунки молодих людей розвиваються у вирі донецького Євромайдану, російської окупації. Історія головних героїв роману вийшла вже за межі суто приватної. Вона стала фундаментом для висвітлення важливіших питань, для їхньої актуалізації, дозволяє привернути увагу до інших проблем. По-перше, розповідає про Донецьк український та його самовідданих активістів. По-друге, вона заповнює не надто висвітлену частину Революції Гідності – Донецький Майдан. По-третє, дає зрозуміти, що за кожним загиблим у цій війні – особистість, жива людина зі своєю долею, неповторною історією, а не пам’ятники і меморіальні дошки. Роман підкреслює цінність кожної людини.

Читач матиме змогу побачити усі ці події зсередини, майже вповні їх відчути, адже основна емоційна складова роману викликає цілковиту довіру. «АМОР[Т]Е» Олександри Іванюк – це історія українського патріота з гарячим серцем, який, через свою любов до жінки-іноземки зумів повідати світові про свою любов до України. Це історія італійки з гарячим серцем, яка через свою любов до українця відкрила іншу Україну і полюбила її.

Odoo CMS - велика картинка
Odoo CMS - велика картинка

 Фото Василя Салиги. 

Схожі публікації