Оксана Забужко та волонтерка Зінкевич отримали в Італії престижні нагороди

27 січня у Римі вручили відзнаку блаженного священномученика Омеляна Ковча

Про головне

Аліна Лісненко

Щорічною премією відзначають людей, які проявили героїчні вчинки

Цього року відзнаку Омеляна Ковча отримали шестеро відомих людей, з них двоє українок, передає 24 канал.

Цією премією вже всьоме нагороджують людей, які присвятили себе служінню нужденним. Серед лауреатів премії – американський історик Тімоті Снайдер, дипломат Ян Томбінський, кардинал П’єтро Паролін та німецька добродійниця Бриґітта Вебер, яку називають другою Мати Терезою для України. Більше 20 років вона допомагає сотням українських родин, важкохворим та дітям інвалідам.

Письменницю Оксану Забужко відзначили за її видатну літературну працю, чесну і правдиву розповідь про рідний народ, яка стала його голосом у світі, йдеться у повідомленні.

"Служити життю на супротив тим, хто хоче його знищити, це є та ідея, яку я перейняла, успадкувала від легенди про українського священика, яка формувала мене дівчинкою".

Оксана Забужко, українська письменниця

Волонтерка Яна Зінкевич винесла з поля бою 128 поранених бійців. І навіть після пережитої важкої травми знову повернулася на передову, передає видання.

"Єдине, що я можу обіцяти і старатися, це скільки у мене буде сил, скільки мені буде вистачати життя, я і надалі буду продовжувати свою справу і надалі буду рятувати життя".

Яна Зінкевич, волонтерка

Комітет блаженного Омеляна Ковча засновано у 2010 році. Його почесним головою був кардинал Любомир Гузар. Головна мета організації – толерантність та взаєморозуміння в суспільстві, популяризація соціально-корисної та благодійної діяльності, йдеться у повідомленні.

Джерело фото

Схожі публікації