Одеський чиновник, якого розшукують органи досудового розслідування, відхрещується від всіх звинувачень

Олега Бабенка підозрюють у причетності до хабаря розміром 500 000 доларів

Про головне

Ярина Боринець

Олег Бабенко, який переховується від органів досудового розслідування, заявив про непричетність до звинувачень і готовність з'явитися у НАБУ

Депутата підозрюють у пропозиції хабаря розміром $500 000 співробітнику НАБУ, передає "Укрінформ".

Про свою непричетність чиновник заявив на сторінці Facebook.

"Інформація, яка з'явилася в деяких ЗМІ з подачі НАБУ про те, що я нібито причетний до пропозиції хабара в 500 тисяч доларів за вирішення деяких питань, пов'язаних з "Краяном", є вигадкою, провокацією. Це ніщо інше, як мильна булька, що не має під собою реальних підстав. Я категорично відмовляюсь від усіх обвинувачень на мою адресу і вимагаю від НАБУ, якщо у них є честь і свідомість, або оприлюднити будь-які докази проти мене - аудіо, відео, що завгодно, або вибачитись".

Олег Бабенко, одеський депутат

Депутат також заявив, що ніхто не вручав йому повідомлення про підозру. 

У п'ятницю НАБУ поінформувало, що депутату Одеської облради та його ймовірному спільнику оголошено підозру за пропозицію дати хабар в розмірі 500 тис. дол. співробітнику Бюро.

За даними НАБУ, хабар пропонувався за зняття арешту з рахунків приватного товариства, задіяного, за даними слідства, у корупційній схемі із заволодіння коштами бюджету Одеси. Йдеться про гроші, отримані від продажу мерією Одеси будівлі за завищеними цінами. На думку детективів, бенефіціаром товариства є підозрюваний депутат Одеської облради.

Джерело фото

Схожі публікації