Родинна майстерня - це дизайнерські дерев'яні іграшки, які створює сім'я переселенців зі Станиці Луганської.
Родина майстрів переїхали до Чернівців два роки тому і відтоді працюють тут. Свої роботи відсилають замовникам по всій Україні і закордон.
"Ми працюємо всією сім'єю. Ще 10 років тому ми назвалися «Родинна майстерня. Речі для душі». Чоловік усе вчасно і чітко випилює, щодня приносить мені стопку заготовок. Я грунтую і розмальовую. Донька допомагає і мені, і над чимось своїм працює. В цьому році ми працюємо дуже дружно".Олена Федосова, художниця
![Текстовий та графічний блок Odoo](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/d05/d053d10f16041f30daf51e4116595150803d4d03/ny3.jpg)
"Я в основному займаюся декором і шию різні іграшки. До Нового року шию ось таких півників, вони ще не готові, в процесі. Їх можна просто поставити або повішати на ялинку".
Аліна Тімохіна, майстриня
![Текстовий та графічний блок Odoo](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/3a4/3a498c5fd623584454fa781a21f475d00ee90cbc/ny6.jpg)
Маленька Єва теж допомагає мамі. Аліна зізнається, що саме донька неабияк надихає на роботу. Хоча іноді доводиться працювати і вночі. Але така робота тільки в радість майстриням.
"Коли займаєшся цим усе життя, а я за освітою – художник, то про втому навіть не думаєш".
Олена Федосова, художниця
![Текстовий та графічний блок Odoo](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/b5f/b5f34dae9644f0744161148b3b4e741e0fcb54d2/ny2.jpg)
За словами майстринь, активнивно працювати над новорічними прикрасами розпочинають ще у жовтні, тоді й з'являється у їхньому домі новорічний настрій. Самі ж підготовку до Нового року починають 31 грудня. Більше про це дивіться у сюжеті нашої рубрики "Новорічний настрій".
![Текстовий та графічний блок Odoo](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/ee4/ee4e6faddb723a0dea072b6d14256f6967d743ef/ny5.jpg)