Насалик протягує реконструкцію рідної ТЕЦ за 1,4 мільярда перед її приватизацією

Кабінет Міністрів почав процес узгодження реконструкції Калуської теплоенергоцентралі вартістю 1,44 млрд грн.

Про головне

Ярина Боринець

Міністерство енергетики та вугільної промисловості внесло до порядку денного урядового засідання 28 березня проект розпорядження Кабміну про схвалення техніко-економічного обґрунтування реконструкції Калуської ТЕЦ

Про це повідомляється на сайті "Наші гроші".

В пояснювальній записці Міненерго вказало, що Калуська ТЕЦ є основним джерелом електроенергії для м. Калуш, але її ресурс відпрацьований, а обладнання морально та фізично застаріло.

Загальна вартість реконструкції визначена в 1,44 млрд грн. в цінах серпня 2017 року. З цієї суми 257,50 млн грн. заплановано направити на будівельні роботи, 912,83 млн грн. – на обладнання, ще 271,76 млн грн. – на інші витрати.

В пояснювальній записці вказано, що реконструкцію Калуської ТЕЦ заплановано провести за кредитні кошти. Поданий проект розпорядження розкритикував юридичний департамент уряду. Там вказали, що документ не може бути затвердженим, бо в ньому Міненерго не вказало джерело кредиту, умови його отримання та повернення.

Зараз державне підприємство "Калуська ТЕЦ-Нова" включена в перелік об’єктів приватизації на 2017-2020 роки. Міністр Ігор Насалик в 2006-2014 роках був мером Калуша (Івано-Франківська обл.). В 2015 р. за його підтримки мером став Ігор Матвійчук.

Джерело фото

Схожі публікації