Надія Савченко в кроці від звинувачення в держперевороті - ЗМІ

СБУ викликала на допит народного депутата Надію Савченко, однак та виїхала за межі країни

Про головне

Ярина Боринець

Журналістам стали відомі подробиці недавньої справи про підготовку теракту в українській столиці (підозрюваним проходить голова організації "Офіцерський корпус" Володимир Рубан)

За даними київського видання "Страна", головним фігурантом справи може стати нардеп, герой України і колишня льотчиця Надія Савченко звільнена з російської в'язниці в травні 2016 року.

Як відзначають джерела в силових структурах, півроку тому Савченко обговорювала з декількома високопоставленими офіцерами Головного управління розвідки Міністерства оборони на чолі з "Кедром" (майор 8-го полку спецназу ГУР Павло Балів) "можливу зміну ситуації в країні". При цьому змовники поцікавилися у депутата, чи може вона організувати доставку зброї з самопроголошеної Донецької Народної Республіки для "повалення антинародного режиму".

У відповідь Савченко сказала, що цим питанням може зайнятися вищезгаданий Рубан, з яким незабаром вона і познайомила "Кедра" (зустріч відбулася в столичному готелі "Амбасадор"). Потім Рубан нібито погодився допомогти зі зброєю, пообіцявши домовитися про постачання з главою ДНР Олександром Захарченко.

Під час подальших зустрічей "Кедр" познайомив Савченко та Рубана з командиром великого підрозділи ЗСУ, який погодився "скидати режим" за 2 мільйони доларів США. Депутат з цього приводу потім розмовляла з деякими опозиційними політиками.

Джерела повідомляють, що у них є фото- та відеодокументація. Видання зауважує, що буде показано велику кількість відеозаписів розмов, де нібито Савченко дійсно обговорює переворот. 

"Також очевидна головна мета всього цього процесу - знищити Савченко як політика. А через неї дискредитувати і інших опозиціонерів, з якими вона спілкувалася. Може бути, завдадуть інформаційний удар і по Юлії Тимошенко, яка Надію привела в парламент".

видання "Страна"

Джерело фото

Схожі публікації