Надія Савченко повернулася в Україну!
Приблизно о третій годині дня літак із Ростова приземлився в аеоропорту в Борисполі. Надя вже встигла поспілкуватися із журналістами:
"Я хочу вам сказати - я на волі. Я хочу попросити вибачення в усіх матерів, чиї діти не повернулися з АТО, а я ще й досі жива. Я хочу вибачення попросити у всіх матерів, діти яких сидять у неволі, а я на волі. Я хочу вам сказати, так я не поверну мертвих,але я завжди готова покласти життя і не раз на полі бою за Україну".
Надія Савченко.
![Текстовий та графічний блок Odoo](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/7c0/7c092cf2ee279897026b715afd30eea980680432/CjTZ6JvWYAEK9ht.jpg)