16 березня у Чернівцях відбулась зустріч начальника Генштабу, Головнокомандувача ЗСУ Віктора Муженка та начальника Генерального штабу Збройних Сил Румунії, генерала Ніколає-Іонела Чуке
Біля приміщення адмінбудівлі відбулась урочиста зустріч делегації Збройних Сил України та Збройних Сил Румунії за участі роти Почесної варти Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/3ab/3ab01598ec8e86f8e3495d7059543d01ab9a0c64/img_9997_0.jpg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/822/8226d0d5cbb595f590aa318cf44cd794766807f5/img_0014.jpg)
Голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук привітав гостей Буковини та взяв участь в офіційних переговорах між делегаціями Збройних Сил України та Збройних Сил Румунії. Сторони обговорили продовженнявоєнно-політичного діалогу між країнами та пріоритетні напрями розвитку двостороннього військового співробітництва.
Насамкінець начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал Віктор Муженко та начальник Генерального штабу Збройних Сил Румунії, генерал Ніколає-Іонел Чукепідписали План двостороннього співробітництва (Дорожньої карти) між збройними силами України та Румунії на 2017-2018 рр.
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/1df/1dfa666ba35eb48e5a8bb51f930c46c5bc14a7ba/img_0001_1.jpg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/7ac/7acd4fc80de6e6a17414e21e6150220fccdf26e1/img_0080.jpg)
Джерело фото - прес-служба Чернівецької ОДА.