На Волині високопосадовцям міськради та голові суду інкримінують вже $27 тис. хабара

Правоохоронцями вилучено предмети неправомірної вигоди

Про головне

Буняк Тетяна

Загальний обсяг неправомірної вигоди, яку одержали високопосадовці Луцької міськради та голова Шацького райсуду, становить 27 тисяч доларів

Про це сьогодні, 26 квітня, заявив заступник начальника департаменту захисту економіки Національної поліції Руслан Марчук, – повідомиляє "Zik.ua".

За його словами, загальна сума неправомірної вигоди, яку одержали фігуранти, становить 27 тисяч доларів. Раніше повідомлялося про 17 тисяч доларів.

Працівники відділу протидії хабарництву департаменту захисту економіки Національної поліції України та прокуратури Волинської області за процесуального керівництва Генеральної прокуратури України та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури викрили одного із заступників міського голови та голову суду у хабарництві.

"Під час слідства було встановлено, що один із заступників міського голови спільно зі службовими особами Луцької міської ради організували корупційну схему вирішення питань, що входять до їх компетенції".

Руслан Марчук, заступник начальника департаменту захисту економіки Національної поліції

В межах кримінального провадження, відкритого слідчим управління ГУНП в Волинській області за ч. 3 ст. 368 КК України, правоохоронці встановили, що заступник міського голови за сприяння у проведенні процедури узаконення та реєстрації права власності на вже збудований житловий будинок вимагає 17 тисяч доларів США. Кошти зловмисники отримували у декілька етапів.

Як повідомив Марчук, у ході документування злочинних дій заступника Луцького міського голови було встановлено факт його посередництва під час вимагання головою одного з судів області неправомірної вигоди. А саме 10 тисяч доларів США за винесення позитивного рішення під час судового розгляду кримінального провадження. Як і в першому випадку, було залучено посередника, а кошти також одержувалися частинами.

На Волині сума хабара високопосадовцям міськради та голові суду зросла до $27 тис.

Нагадаємо, у середу, 25 квітня, у Луцьку працівники відділу протидії хабарництву департаменту захисту економіки Національної поліції України, обласного управління захисту економіки та прокуратури Волинської області за процесуального керівництва ГПУ та САП затримали заступника міського голови, трьох службових осіб Луцької міської ради, голову одного з судів області та посередників під час одержання останніх частин неправомірної вигоди.

Правоохоронцями вилучено предмети неправомірної вигоди.

За місцем роботи та місцем мешкання фігурантів проведено обшуки, під час яких вилучено кошти, котрі раніше частинами передавалися в якості неправомірної вигоди.

Джерело фото

Схожі публікації