На українському кордоні затримали чотирьох мігрантів

Серед затриманих - мігранти з Азії, Туреччини та Росії

Про головне

Ярина Боринець

Двох чоловіків без документів помітили у готелі міста Виноградів

Прикордонники відділу "Виток" затримали нелегальних мігрантів з Південної Азії на Закарпатті. 

Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби. 

Один із затриманих повідомив, що він - громадянин Бангладешу, інший - громадянин Пакистану. Обидва іноземці мали намір незаконно перетнути державний кордон та потрапити до країн Європейського союзу. Наразі проводяться розслідування та пошук осіб, причетних до організації нелегального перетину кордону.

В іншому випадку прикордонники відділу «Тиса» Чопського загону затримали громадянку Росії, яка намагалась перетнути кордон в обхід пункту пропуску. Порушниці не вистачило лише 30 метрів аби перетнути лінію державного рубежу. Затриману доставили до пункту тимчасового тримання прикордонного загону для встановлення обставин правопорушення. Прикордонники склали протокол за ст. 204-1 КУпАП. Завтра справу розглядатиме суд.

Ще одного нелегала затримали прикордонники Мостиського загону. Вчора по обіді наряд відділу «Краківець», за 400 м до лінії кордону, зупинив громадянина Туреччини, який намагався перейти до Польщі без відповідного контролю. Як і в ситуації з росіянкою – цей порушник потрапив до України цілком законного – через один із пунктів пропуску, однак його подальші дії тягнуть за собою адміністративну відповідальність передбачену ст. 204-1 КупАП. Розгляду своєї справи в суді затриманому доведеться почекати в пункті тимчасового тримання. 

Джерело фото

Схожі публікації