На початку вересня з’явиться друком нова поетична книжка Сергія Жадана «Антена»

Meridian Czernowitz видає збірку нових віршів Сергія Жадана

Про головне

Аліна Лісненко

Нова збірка Сергія Жадана «Антена» містить 80 нових віршів, написаних автором упродовж останніх двох років

Ілюстрації до збірки зробив харківський художник Гамлет.

«Власне, це не зовсім ілюстрації. Гамлет фактично намалював всю книгу. У ній розписаний кожний розворот. Загалом – 150 ілюстрацій на 300 сторінок тексту. Вийшло яскраво й несподівано». 

Сергій Жадан, письменник

Невідомо, на чому тримається чутливість «Антени», але це 80 спроб упіймати коливання повітря, вловити перетікання в просторі невидимих радіохвиль, відчути на дотик час, у якому ми живемо, яким ми дихаємо, який ми проговорюємо. Час, кожен доторк до якого лишає опік. Час, у якому приватні щоденникові записи можуть виявитися воєнною хронікою, а біблійні історії – ранковими новинами.

Odoo CMS - велика картинка
Odoo CMS - велика картинка

««Антена» – це поетичний звіт за останні два роки. Фактично складається так, що цими роками вірші пишуться як своєрідний поетичний щоденник. І «Антена» в такому контексті є органічною складовою трилогії, двома попередніми частинами якої є «Життя Марії» та «Тамплієри». Ці книги краще й читати, на мою думку, в такій послідовності –  вони одна одну доповнюють та розвивають». 

Сергій Жадан, письменник

Odoo CMS - велика картинка

«Зі всіх амплуа Сергія після Жадан-друг для мене на першому місці Жадан-поет. І якщо ви теж любите його вірші, то, незважаючи на лейтмотив книжки, після її прочитання станете щасливішими».

Святослав Померанцев, видавець

Odoo CMS - велика картинка

«Антена» вийде одразу в двох форматах – повноколірний арт-бук та його чорно-біла покет-версія. Перша презентація книжки відбудеться 8 вересня під час ІХ Міжнародного поетичного фестивалю Meridian Czernowitz у Чернівцях. Наступні – 14 вересня в Києві, 18 вересня в Харкові, 19 вересня в Одесі й 22 вересня у Львові в рамках Форуму видавців.

Схожі публікації