На Львівщині відкрили ведмежий притулок "Домажир"

На території притулку є місце для купання, барліг для відпочинку та спеціальні іграшки для розвитку чотирилапих

Про головне

Ярина Боринець

В Яворівському районі відкрили унікальний рекреаційний центр для порятунку бурих ведмедів, що має на меті допомагати ведмедям

Їх забиратимуть із готелів, ресторанів, пересувних зоопарків та цирків для реабілітації та відновлення природнього балансу тварин.

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

"Створення цього унікального об’єкту почалось 13 червня 2014 року із підписання Меморандуму між Міжнародним фондом «Чотири лапи» та Львівською облдержадміністрацією. Сьогодні надзвичайно важливий день для природо охоронців Львівщини. Переконаний, що цей украй важливий природоохоронний об’єкт стане важливим туристично-пізнавальним та навчальним центром нашого регіону"

Руслан Гречаник, директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА

У «Домажирі» умови утримання тварин максимально наближені до природних і відповідають фізіологічним та поведінковим потребам тварин. На території притулку є місце для купання, барліг для відпочинку та спеціальні іграшки для розвитку чотирилапих. Кожен ведмідь має свій особистий вольєр площею мінімум 1 тис квадратних метрів.

За словами директора ведмежого притулку Ігоря Николина, загальна територія притулку – більше 20 га.

Зараз у притулку перебувають 6 ведмедів, навесні «Домажир» зможе прийняти ще 12 тварин. Поміж вольєрами збудовані спеціальні туристичні доріжки, тож всі охочі мають змогу поспостерігати за тим, як живуть бурі ведмеді у живій природі.

Джерело фото

Схожі публікації