Поблизу Херсона невідомі підпалили очерет
Світлини з місця події виклав на сторінці Facebook журналіст Богдан Логвиненко. За його словами, в очереті саме починали гніздитися сірі чаплі.
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/07b/07b4321f69806285f8221937293d631c42de7444/31655481_10155218231126783_6966762194805456896_n.jpg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/783/7833ce593cf6cafa7f1237c76e9423718cc885ec/31530545_10155218230426783_1256685049735020544_n.jpg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/4a0/4a072663ca1512a20e117575b761be27aa3f40db/31487263_10155218230776783_3806066504361836544_n.jpg)
Богдан Логвиненко зазначив, що під час спалення сухого очерету спалюється все живе, що в цьому очереті вже встигло вирости. А також руйнують верхній шар ґрунту, через що він стає непридатним для рослинності і надовго заростає бур'яном.
"Місцеві фермери або браконьєри (що, на жаль, дуже часто одне і те ж саме) продовжують місцеві традиції і спалюють не лише, як їм здається, нікому не потрібний сухий очерет, а також знищують домівки зайців, їжаків, лисиць, а часто спалюють їх потомство заживо, знищують усіх комах та птахів, що живуть у очереті".
Богдан Логвиненко, журналіст