На Донеччині злочинна група створила мережу аптек для збуту наркотиків

В результаті спецоперації 10 осіб затримали, вилучили 24 тисячі доз нарковмісних препаратів

Про головне

Аліна Лісненко

10 осіб затримали, 24 тисячі доз нарковмісних препаратів вилучили в результаті спецоперації, яку провели співробітники ГУ НП в Донецькій області спільно з обласною прокуратурою

Правоохоронці припинили діяльність 14 аптечних закладів у Маріуполі, повідомляє прес-служба ГУ НП в Донецькій області.

Співробітники поліції задокументували факт незаконного продажу нарковмісних лікарських препаратів в ряді аптек Маріуполя. Пігулки, які в своєму складі містять кодеїн та псевдоефедрин, відпускалися без рецепту.

Поліцейські готували спецоперацію 4 місяці. Одночасно було проведено 16 обшуків - в аптеках та за місцем мешкання підозрюваних. Вилучено 24 тисячі пігулок, гроші, отримані злочинним шляхом, облікову документацію щодо реалізації нарковмісних препаратів.

Організаторами злочинної групи є троє осіб - жителі Донеччини, приватні підприємці. Підозрювані є власниками мережі аптек, де вони налагодили безрецептурний відпуск нарковмісних ліків. З метою конспірації заклади були оформлені на підставних осіб.

Власники займалися оптовими закупівлями та доставкою препаратів до аптечних закладів. Товар замовляли у різних містах України.

Встановлено, що фармацевти, працівники вказаних аптек, за попередньою домовленістю з організаторами свідомо здійснювали збут наркотичних засобів.

Наразі затримано 10 осіб. Їм повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України (збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів). Підозрюваним загрожує до 10 років позбавлення волі, йдеться у повідомленні.

Джерело фото

Схожі публікації