На Буковині відбулись пригодницькі перегони «Bucovina Adventure Race»

У село Тарашани з’їхалось чимало любителів спортивного орієнтування та пригод

Про головне

Аліна Лісненко

У селі Тарашани на Буковині 13 травня відбулися пригодницькі перегони «Bucovina Adventure Race»

Мета змагань є об’єднання однодумців, відкриття нових маршрутів  та змагання за хороші призи. В змаганнях міг взяти участь кожен бажаючий, який любить природу, цікавиться спортивним орієнтуванням та досяг 18-річного віку. Кожна команда на старті отримувала карту з контрольними точками та їх фото легенду. Основне завдання команд - зорієнтуватись у просторі, знайти як найбільше контрольних пунктів, зробити фото усієї команди на їх фоні, пройти технічні етапи та повернутись на старт за визначений контрольний час. 

Odoo CMS - велика картинка

Змагання складались із декількох класів перегонів, а саме: Трек Lite - орієнтування на заданій (маркованій) дистанції. Час на виконання складав 3 години. Орієнтовна відстань 30 км. Трек та Вело - орієнтування за вибором, учасники мали 12 годин на виконання завдань. Орієнтована відстань 70 та 100 км відповідно. В загальному підсумку було 24 контрольні пункти, але не всі такі прості. 1 та 2 контрольний пункт – це були технічні етапи, на яких учасники повинні були переправитись через урвище та вилізти на гірку. За проходження цих етапів давались додаткові бали.

Odoo CMS - велика картинка
Odoo CMS - велика картинка

Погода сприяла учасниками, і лише під вечір вирішила всіх покликати на фініш, зустрівши теплою травневою зливою. Але для учасників дощ та темрява не завада, коли в запасі ще 3 години і можна здобути ще кілька контрольних пунктів. На цьому завершився перший день змагань, і учасники мали час відпочити, а ось організатори починали підрахунок балів та визначали переможців у кожному класі перегонів. 

Odoo CMS - велика картинка

14 травня відбулось нагородження та закриття змагань. Переможцями стали: в перегонах класу Вело  - чернівецька команда  «ХарВам» у складі Вамуш Антон Харунжа Олександр. У класі Трек перемогу здобула команда «O-Club» з Києва  у складі Цирень Євгеній, Городинець Артем . Та в класі Трек Lite - Крилюк Артем з міста Глибока. Вітаємо всіх учасників та переможців з гарними результатами і бажаємо успіху на наступних змаганнях.

Інформація та фото: «Bucovina Adventure Race».

Схожі публікації