На Буковині відбулись міжнародні змагання серед волонтерів-рятувальників

14 команд добровольців відпрацьовували навички з порятунку людей на воді

Про головне

Оксана Чорна

21 червня на річці Прут у місті Новоселиця пройшли міжнародні змагання серед волонтерів-рятувальників з порятунку людей на воді

Змагання відбулися завдяки програмі міжнародного співробітництва між Молдовою, Румунією та Україною, у рамках якої у Новоселицькому районі було створено більше десятка волонтерських команд.

Про це на офіційному сайті повідомляє Новоселицька міська рада Чернівецької області.

Участь у змаганнях взяли 14 команд – представники Новоселицького та Вижницького району Чернівецької області, команда з Івано-Франківської області та учасники-волонтери із сусідньої Румунії. Щоб перевірити вправність конкурсантів, а також з метою вдосконалення навичок і відпрацювання взаємодії волонтерських рятувальних загонів та підрозділів Управління ДСНС, учасники змагань проходили естафету.

На дистанції у три кілометри команди на катамаранах спочатку долали перешкоди на воді, відпрацьовували навички з порятунку людини на річці, використовуючи рятувальну мотузку, надавали домедичну допомогу потерпілому, намагалися командою вибратися із води під час перекидання катамарану. Загалом змагання проходили у сім етапів.

Для учасників було створено умови, максимально наближені до реальних, котрі можуть бути під час різних надзвичайних ситуацій на водоймах.

Джерело фото

Схожі публікації