На Буковині минули чергові вибори ОТГ

На виборах в об’єднаних громадах Путильського району у неділю був аншлаг

Про головне

Аліна Лісненко

30 квітня відбулись вибори у двох об’єднаних громадах Путильського району – Конятинській та Селятинській

Про це повідомляє прес-служба Чернівецького обласного КВУ.

В Конятинській об’єднаній  громаді на вибори прийшло понад 61% виборців, а в Селятинській більше - 56%.  Прикметно, що в деяких населених пунктах явка виборців перевищувала 75%, так у селі Верхній Яловець проголосувало 77%.

На виборах в Конятинській об’єднаній громаді переміг Конятинський сільський голова, позапартійний - Олександр Комариця, який набрав майже 34% голосів.

Одночасно з виборами голови об’єднаної громади було обрано 22 депутати Конятинської сільської ради. Цікаво, що на одній з дільниць два кандидати у депутати набрали однакову кількість голосів, але в одному бюлетені галочка була проставлена не в квадратику для голосування. Більшістю голосів членів комісії цей бюлетень було визнано недійсним.

В Селятинській об’єднаній громаді переміг колишній Шепітській сільський голова, член ВО «Батьківщина» -  Валерій Полянчук  , набрав 44% голосів виборців.

Одночасно з виборами у об’єднаних громадах відбулись вибори і Камянського сільського голови (Глибоцький р-н). Тут у виборах взяли участь  значно менше виборців близько 41%. 

Схожі публікації