На бюджетну форму навчання у ВНЗ рекомендовані понад 60 тисяч абітурієнтів

Міносвіти оприлюднило остаточні списки вступників, провівши повторну верифікацію

Про головне

Оксана Чорна

Учора приймальні комісії працювали до 20.00, щоб після оприлюднення списків о 18.00 вступники одразу ж могли подати документи

За підсумками вступної кампанії-2017 до зарахування на бюджетну форму навчання до вищих навчальних закладів України рекомендовані 60,9 тисяч абітурієнтів.

Такі підсумки 1 серпня опублікувала прес-служба Міністерства освіти і науки України.

Так, в електронних кабінетах вступників з’явилася інформація про рекомендування до зарахування на місця державного замовлення. Вона оприлюднена також на сайті vstup.info і на сайтах вищих навчальних закладів.

За інформацією міністерства, зарахування таких абітурієнтів проводиться не пізніше 12:00 7 серпня. З переліком необхідних документів можна ознайомитися на сайтах вузів або звернувшись до відповідних приймальних комісій.

При цьому невикористані місця будуть надані пільговим категоріям вступників: дітям загиблих воїнів антитерористичної операції (АТО) і дітям Героїв Небесної сотні, дітям воїнів АТО, учасникам бойових дій АТО.

Абітурієнти, які подавали документи на природничі та технічні спеціальності, але не пройшли на бюджет, також зможуть отримати місце, якщо абітурієнти, які отримали рекомендацію до зарахування, відмовляться від бюджету або не принесуть вчасно оригінали необхідних документів, повідомили в Міносвіти.

Переведення на вакантні місця державного і регіонального замовлення буде відбуватися до 18 серпня.

Відзначається, що в разі, якщо після розподілу бюджетних місць у вступників виникнуть питання щодо справедливості такого розподілу, вони можуть звернутися до приймальних комісій або в держпідприємство ІнфоРесурс і МОН.

Публікацію списків затримали на кілька годин через деякі неточності. Справа у тому, що виявили школи, яким нарахували сільський коефіцієнт, незважаючи на те, що вони знаходяться у великих містах – Києві, Івано-Франківську, Чернівцях, Чернігові та інших. У зв’язку з цим Міністерство освіти зажадало провести повторну верифікацію.

Джерело фото

Схожі публікації