МЗС готує меморандум до Міжнародного суду ООН по Криму і Донбасу

Планується подати його 12 червня 2018 року

Про головне

Ярина Боринець

Міністерство закордонних справ готує меморандум, який містить інформацію про порушення прав кримських татар і українців в окупованому Криму, а також питання, пов'язані з фінансуванням тероризму на сході

Україна планує подати його до Міжнародного суду ООН 12 червня.

Про це повідомила заступник міністра закордонних справ Олена Зеркаль в ефірі "5 каналу".

"Ми займаємося цією справою. Рішення Міжнародного суду ООН знайшло своє відображення і в резолюції Генасамблеї ООН в грудні минулого року, де асамблея відзначила, що Росія грубо порушує, не виконує цей наказ. Крім того, в конвенційного звіті, який захищала РФ в минулому році , в рамках реалізації цієї конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації. Також комітет чітко зазначив, що Росія не виконує наказ. ми зараз готуємо наш меморандум з цього приводу, і 12 червня ми подаємо наш меморандум. Він буде стосуватися цієї конвенції, а т акже конвенції про заборону фінансування тероризму в Міжнародному суді ООН. Ми будемо говорити, що Росія продовжує не виконувати цей наказ "

Олена Зеркаль, заступник міністра МЗС

Заступник міністра також додала, що МЗС наполягатиме на більш жорсткі заходи впливу на Росію шляхом санкцій.

Раніше посол України в ООН Володимир Єльченко повідомив, що Україна буде подавати до Генасамблеї ООН нові резолюції по Криму.

Джерело фото

Схожі публікації