Міжнародний фонд "Відродження" провів конкурс на заміщення посади виконавчого директора

Чому конкурс провели, а директора не обрали

Про головне

Аліна Лісненко

Комісія не виявила кандидата, який би повністю відповідав пред'явленим вимогам

Про це повідомляє Детектор Медіа.

На сайті Міжнародного фонду «Відродження» з’явилося таке повідомлення наступного:

«У квітні 2017 р. виконавчий директор Міжнародного фонду «Відродження» (МФВ) Євген Бистрицький заявив про намір залишити свою посаду до кінця поточного року. Як наслідок, МФВ та центральний офіс Фундацій відкритого суспільства (ФВС, Нью-Йорк, США), оголосили відкритий конкурс з пошуку нового виконавчого директора.

Конкурс був проведений МФВ та ФВС протягом чотирьох місяців. Конкурсною комісією, що складалася з членів Правління МВФ та представників ФВС (Нью-Йорк), були отримані та розглянуті понад 70 заявок. Після першої серії дистанційних інтерв’ю, проведених у телефонному режимі, було відібрано семеро фіналістів. Вони виконали творче завдання та пройшли поглиблене інтерв’ювання. Всі кандидати продемонстрували грунтовне розуміння місії МФВ, глибоке знання українського громадянського суспільства та його впливу на поширення цінностей відкритого суспільства в Новій Україні, засвідчили свої лідерські здібності.

Водночас комісія не виявила одного кандидата, який би повністю відповідав/відповідала всеосяжним вимогам конкурсу. Тож конкурс відбувся, його оголошено завершеним та таким, що не виявив переможця.

Чинний виконавчий директор Євген Бистрицький продовжує виконувати свої обв’язки у повному обсязі.

Подальші кроки щодо визначення кандидата на заміщення посади виконавчого директора МФВ будуть здійснені у найближчі місяці.

Правління та Адміністрація МФВ».

Джерело фото

Схожі публікації