У Чернівцях школярів відправили на вимушені канікули.
28 листопада міський голова Олексій Каспрук підписав розпорядження про введення карантину, який триватиме до кінця тижня.
«За нашими даними в 11 закладах перевищено епідеміологічний поріг, але дані не підтверджуються поки що міським управлінням охорони здоров’я. Тобто багато дітей в школах немає, в той же час дуже мало звернень власне до поліклінік. Але не довіряти інформації освітян у нас немає підстав, тому щоб розірвати цей ланцюжок захворюваності, оголошуємо перерву в навчанні до наступного понеділка».
Олексій Каспрук, Чернівецький міський голова
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/ebe/ebe9e1cffacf86d413e460bb0d52c8ff49fc0fea/15293402_1268117046593274_1896788676_o%20%281%29.jpg)
Як повідомив керівник міського управління освіти Сергій Мартинюк, в понеділок, 28 листопада, на заняттях відсутніми були майже 16% учнів. Водночас масових звернень до лікувальних закладів наразі не спостерігалося.
Головний санітарний лікар області Наталія Гопко підтвердила підвищення захворюваності населення на гострі респіраторно-вірусні інфекції.
Фото Максима Козменка.