Meridian Czernowitz видає роман про історію однієї подружньої зради

Наприкінці лютого вийде книжка Олени Андрейчикової «Тени в профиль»

Про головне

Аліна Лісненко

Наприкінці лютого Міжнародна літературна корпорація Meridian Czernowitz представить нову книжку української письменниці та журналістки Олени Андрейчикової «Тени в профиль»

Це психологічний роман-трилер, заснований на реальних подіях. 

Коли головний герой підписує робочий контракт і переїжджає до Саудівської Аравії, він ще не підозрює, що за любовний зв’язок із жінкою їх обох тут може чекати смертна кара. Цей факт мають підтвердити четверо свідків – і тоді вже ніщо не зупинить правосуддя. Але заборона кохання тільки посилює потяг, тож обоє героїв мимоволі опиняються втягнутими у вир почуттів без права на втечу.

Odoo CMS - велика картинка

У романі є все: екзотична країна, стосунки між статями, сюжетна напруга, а найголовніше – яскравий голос авторки, яким вона розповідає відразу дві історії – шукача пригод Стаса та його коханої Джани, а також ліричної героїні з України. 

Найважливішим для кожного персонажа цього твору, незалежно від статі, національності й віросповідання, є питання свободи вибору. Особливо це стосується жінки та її права не почуватися тінню в суспільстві.

Odoo CMS - велика картинка

 

«Ця історія одного адюльтеру перевернула моє життя. Вона змусила замислитися, в чому полягає моя власна свобода: як особистості, жінки, добропорядного члена суспільства. Нехай це сталося не зі мною, але іноді здається, що все це разом із героями пережила і я».

Олена Андрейчикова, письменниця

Книжка вийде російською та, згодом, українською мовами. 

Схожі публікації