Meridian Czernowitz видає книгу Юрія Іздрика

Письменник поділиться з Україною своїми «ПАПІРОСАМИ» вже на початку травня

Про головне

Аліна Лісненко


На початку травня Міжнародна літературна корпорація MERIDIAN CZERNOWITZ видасть нову поетичну збірку Юрія Іздрика «ПАПІРОСИ»

Книжка є добіркою найновіших віршів письменника, що налічує 25 текстів. 

«Цього разу – жодної слинявої романтики і мармеладної лірики. Це жорстка пацанська поезія про життя і смерть, про пошуки сенсів і способів виходу з безвиході».

Юрій Іздрик

Odoo CMS - велика картинка

Нове видання Іздрика приверне увагу не лише незвичною формою, але й оригінальним змістом.

«Можете уявити собі ситуацію, в якій ви курите папіроси замість тривіальних цигарок? Я собі уявила таких дві. Перші  коли людина хоче показово виділитися з натовпу пересічних вайперів. І наша робота знайти те чесне, що ця поза приховує. Друга – глупої ночі закінчилися всі сигарети, і тоді згадуєш про приховану за царя гороха пачку папірос. Так починається реєстр запланованих втрат і раптових знахідок. І починається чесна бесіда наодинці з собою. Наша робота – уважно її вислухати. Яку з двох із книжок ви будете читати – ваш вибір. Зрештою, це в будь-якому випадку буде 25 нових віршів Іздрика».  

Ганна Улюра, упорядниця книжки

Перші примірники книжки можна буде придбати 17-21 травня на Книжковому Арсеналі в Києві.

«Я от не палю цигарок, але із задоволенням носитиму із собою «Папіроси» від Юрка Іздрика і в стресові моменти «викурюватиму» по віршу-двох, аби заспокоїти нерви новими якісними текстами. Адже добра поезія може замінити погану сигарету». 

Євгенія Лопата, редакторка книжки

Фото: Олена Божко

Схожі публікації