11 лютого в Центральній дитячій бібліотеці відкрилась виставка, присвячена 110-річчю з дня народження Марії Приймаченко
У виставці представлені малюнки та вироби з бісеру учнів молодших класів. Усі роботи виконані у стилі Марії Приймаченко. Особливістю виставки є пряники. Після того, як малюнок завершували на папері, його ще раз малювали на прянику.
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/87a/87a082d0e8049116943cb3d08a91172eddfc84da/AC45EFF4-783C-4DE4-9D9F-E50AE2F5F6D5.jpeg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/c69/c6984de33486304d83ac155439c63a9217dfe48f/48091B6E-4081-44C6-8CA8-2B254782F46A.jpeg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/8c8/8c8399f167ea6f4f4c41428c93434ff81cb0fe16/CFEDFD6B-5164-444B-8068-04191622A7AB.jpeg)
«В мене з'явилася ідея розмалювати пряники, коли ми готувались до Різдва. Тоді нам запропонували зробити виставку, присвячену Марії Приймаченко, і я зрозуміла, що її роботи ідеально виглядатимуть на такій формі».
Світлана Крачило, співорганізаторка виставки
Після презентації організатори події провели конкурс глядацьких симпатій.
Виставка триватиме до 24 лютого.
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/22f/22f1c3c399f41486dc22eaeaf52be5d8ceb20013/C9794256-D5BA-4CAD-9AAC-B90598D88D50.jpeg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/df4/df4263f3147a8b7621147e00cf5c2888bce530a3/C3CCC79C-3067-4D7F-AB3E-25AEB231A786.jpeg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/641/64153beca10be39b75201f3c47d995066e09ba0a/01650D7C-7B37-4A77-9203-E213F1B41DCA.jpeg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/6b6/6b69d53a41b03db500d67386b7e73c3393d2c382/43A45F7D-40D5-41AF-A7DE-90FD4946EF8F.jpeg)
Українська художниця Марія Приймаченко народилася в селі Болотня, на Київщині, де і провела усе життя. Мисткиня об'єднала у своїй творчості малюнок і живопис. Вона малювала звірів такими, як їх уявляла. Через це, під час навчання в експериментальних майстернях при Київському музеї українського мистецтва, їй радили не ходити до зоопарку, аби не зруйнувати її буйну уяву. Вперше екзотичних тварин Марія побачила в дорослому віці, коли до цирку її привіз відомий режисер Сергій Параджанов.
Фото Анастасії Бойчук