Манафорта посадили під домашній арешт

ГПУ розслідує дві справи, у яких фігурує Манафорт

Про головне

Аліна Лісненко

Суд Вашингтона виніс рішення про застосування запобіжного заходу щодо двох високопоставлених осіб у президентській кампанії Трампа – Пола Манафорта та Ріка Гейтса

Про це повідомило інформагентство Bloomberg, передає Укрінформ.

Колишній менеджер кампанії Трампа Пол Манафорт та його помічник Рік Гейтс були відправлені під домашній арешт, оскільки вони були визнані підсудними, яких не рекомендовано звільняти під заставу, після того, як вони не визнали своєї провини у злочинах, пов'язаних з несплатою податків, відмиванням грошей, змовою та обманом ФБР, йдеться у повідомленні.

Зокрема, мова йде про те, що сторона обвинувачення в суді не рекомендувала обирати обмеження у вигляді звільнення обох фігурантів під заставу через їхні зарубіжні зв'язки. Раніше така можливість передбачалася, причому Манафорт мав внести $10 млн, а Гейтс $5 млн. Підсудні також повинні були здати свої закордонні паспорти. Тим не менше, суддя обрав більш суровий запобіжний захід.

Перше судове засідання відбулося 30 жовтня у Вашингтоні. Наступне заплановано на 2 листопада за участю судді окружного суду США Емі Берман Джексон.

В той же час Генпрокуратура України розслідує дві справи, у яких фігурує Манафорт. Мова йде про відмивання Манафортом коштів, зароблених в Україні в часи правління Януковича, передає УНІАН.

Керівник Департаменту спецрозслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк зазначив Громадському Радіо, що розслідування щодо відмивання Манафортом коштів, зароблених в Україні в часи правління Януковича вписується у два провадження.

"Воно вкладається в рамки тих розслідувань, які ми здійснюємо. Перше стосується розтрати коштів Міністерства юстиції, які виділялися на американську юридичну фірму для підготовки звіту по справі "Тимошенко проти України" щодо її незаконного арешту. Друге - в частині матеріалів з чорної бухгалтерії. Ці справи ми далі розслідуємо". 

Сергій Горбатюк, керівник Департаменту спецрозслідувань ГПУ

Джерело фото

Схожі публікації