"Лабораторія Касперського" буде судитися з Америкою

Російська компанія не згідна із забороною використання її програм

Про головне

Ярина Боринець

Дональд Трамп заборонив використання програмнрого забезпечення "Лабораторії Касперського": у відповідь компанія подала до суду на адміністрацію президента

Такий крок здійснено заради того, аби з "Лабораторії Касперського" зняли підозри про те, що Кремль може впливати на компанію.

Про це повідомляє BBC.

За заявою "Лабораторії Касперського", заборона на використання її антивірусної продукції позбавляє компанію можливості використовувати передбачені законом процедури. Вона заперечує будь-який зв'язок з урядом і звинувачення у кібер-шпигунстві.

У вересні Міністерство внутрішньої безпеки (DHS) США наказало американським урядовим установам видалити зі своїх комп'ютерних мереж програмне забезпечення "Лабораторії Касперського" на 90 днів.

Це розпорядження з'явилося на фоні занепокоєння США, що програмне забезпечення цієї компанії може допомагати російським спецслужбам та загрожувати національній безпеці.

Минулого тижня ця заборона була зафіксована у законі. Президент Дональд Трамп підписав закон про заборону програм "Лабораторії Касперського" серед цивільних і військових відомств.

Джерело фото

Схожі публікації