Коротку, але колоритну комедію-оперу зіграли на сцені чернівецького муздрамтеатру.
Вистава на 50 хвилин "Анничка" - це покутський варіант "Наталки-Полтавки" Івана Котляревського. Написав її священник української церкви Іван Озаркевич 1848 року. Свого часу Іван Франко писав про неї так:
"Івану Озаркевичеві хотілося подати Котляреського галичанам не в оригіналі, а в підгірськім кіптарі”.
Режисером сучасної постановки "Анничка" Коломийського драмтеатру імені Івана Озаркевича став Вадим Сікорський. У ній він задіяв багато музичних інструментів, що дадало виставі етнічності. У мові персонажів було багато діалектизмів, що загострювало відчуття того, що на сцені глядачі бачать справжнє живе Покуття.
Фото Віталії Козменко.
![Текстовий та графічний блок Odoo](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/1ae/1aeae18f9532e5aac6f1ad047358656bd4277b4b/PA290112.jpg)