Колишній віце-мер Одеси - під підозрою щодо пожежі у таборі "Вікторія"

Зінаїду Цвірінько підозрюють у службовій недбалості

Про головне

Яна Вичавка

Колишньому віце-меру Одеси з гуманітарних питань Зінаїді Цвірінько слідчий поліції оголосив підозру про службову недбалість під час виконання обов'язків, що призвело 15 вересня до пожежі й загибелі дітей у позашкільному таборі "Вікторія"

Про це повідомив Укрінформу радник очільника ГУ Нацполіції в Одеській області Руслан Форостяк.

"Віце-меру Одеси інкримінують скоєння злочину за ознаками ч. 2 ст. 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України. У слідства є підстави про притягнення до карної відповідальності також деяких інших чиновників, які можуть бути причетними до трагедії у таборі "Вікторія". 

 Руслан Форостяк, радник очільника ГУ Нацполіції в Одеській області

Як повідомлялося, за фактом пожежі в оздоровчо-спортивному таборі "Вікторія" відкрито кримінальні провадження за ознаками статей 270 (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки), 366 (службове підроблення) та 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України.

Суд першої інстанції санкціонував арешт директора закладу Петроса Саркісяна та старшої виховательки Наталії Янчик. Однак пізніше Апеляційний суд Одеської області розглянув скаргу адвоката Янчик і звільнив підсудну з камери СІЗО, задовольнивши клопотання двох народних депутатів про взяття виховательки на поруки.

Джерело фото

Схожі публікації