КНДР закликала корейців "всередині і поза країною" до об'єднання

У 2018 року виповнюється 70 років з моменту розколу Кореї на дві держави - Північну і Південну Корею

Про головне

Ярина Боринець

Влада КНДР виступила за поліпшення відносин між Північною і Південною Кореєю, закликавши всю корейську націю всередині і поза країною до об'єднання

Заяву про це було прийнято на об'єднаних зборах уряду, політичних партій і організацій КНДР, повідомляє "Meduza".

У ньому йдеться про необхідність "пом'якшити гостру військову напруженість між Північчю і Півднем" і сприяти створенню мирної обстановки на Корейському півострові.

Документ пропонує ліквідувати розкол нації шляхом налагодження контактів між країнами, вільного пересування громадян і співпраці у всіх сферах діяльності.

"Всій корейській нації встати на загальну боротьбу проти війни і в захист світу для зриву божевільних підступів США спровокувати ядерну війну, які запалюють небезпечне полум'я і приносять лихо на цю землю! З високо піднятим прапором національної самостійності і "спільними силами нації" зірвемо підступи внутрішніх і зовнішніх антиоб'єднювальних сил і потужно відкриємо нову фазу возз'єднання Батьківщини!"

Центральне телеграфне агентство КНДР

1 січня у своєму новорічному телезверненні лідер КНДР Кім Чен Ин несподівано закликав знизити військову напруженість на півострові, а також запропонував відправити північнокорейських спортсменів на зимову Олімпіаду в Пхенчхан.

Після цього дві країни провели перші з 2015 року спільні переговори, на яких Південна Корея підтримала ініціативу Кім Чен Ина. В результаті спортсмени двох країн пройдуть на відкритті Олімпійських ігор під прапором єдиної Кореї.

Тим часом влада США розширили список санкцій щодо КНДР, внісши в нього 16 корейців, задіяних в розробці ядерної програми країни, а також ряд нафтових, торгових і судноплавних компаній.

Джерело фото

Схожі публікації