КНДР домовилася про участь в Олімпіаді в південнокорейському Пхенчхані

У делегацію Північної Кореї увійдуть чиновники, спортсмени та група підтримки

Про головне

Аліна Лісненко

КНДР вирішила відправити делегацію на зимові Олімпійські ігри в південнокорейському Пхенчхані, які почнуться в лютому 2018 року

Про це з посиланням на неназваного південнокорейського чиновника повідомляє Reuters.

За словами співрозмовника агентства, в делегацію Північної Кореї увійдуть чиновники, спортсмени та група підтримки. Чи будуть спортсмени брати участь у змаганнях, не уточнюється.

Як зазначає The New York Times, раніше кваліфікацію на Ігри пройшла тільки пара північнокорейських фігуристів, але збірна країни пропустила термін подачі заявки, який закінчився 31 жовтня. Міжнародний олімпійський комітет заявляв, що готовий допустити команду як виняток.

Заступник міністра об'єднання Південної Кореї Чхун Хе Сун запропонував, щоб на відкритті Ігор збірні двох країн пройшли разом.

8 січня на кордоні Північної і Південної Кореї почалися перші з 2015 року переговори. Про них було оголошено після того, як лідер КНДР Кім Чен Ин в новорічній промові запропонував надіслати збірну країни на Олімпіаду.

У 2017 році відносини між Сеулом і Пхеньяном загострилися через численні ракетні випробування, які проводила Північна Корея. КНДР оголосила, що успішно запустила міжконтинентальну ракету, здатну досягти США, а також провела випробовування водневої бомби.

Джерело фото

Схожі публікації