КМУ анонсував зміни щодо академічних стипендій

Відтепер стипендіям буде присвоєне звання Небесної сотні

Про головне

Ярина Боринець

Кабінет міністрів ухвалив рішення щодо заснування академічних стипендій імені Героїв Небесної сотні, а також удосконалив перелік документів для надання соціальної стипендії

Про це повідомляє Укрінформ.

Відтепер для отримання соціальної стипендії потрібно надати довідку вищого навчального закладу про навчання студента - у разі відсутності в нього студентського квитка; довідку з Пенсійного фонду України про стаж роботи - у разі неможливості подання відповідної довідки з гірничого підприємства; копії довідки встановленого зразка, виданої неповнолітній дитині померлого громадянина, віднесеного до категорії 1, 2 або 3, із числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, у разі неможливості подання студентом посвідчення особи, яка потерпіла внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Окрім цього, академічні стипендії носитимуть ім'я Героїв Небесної сотні. Відповідний документ міністри підтримали на засіданні уряду.

"Ми пам'ятаємо, що під час Революції Гідності студенти одні з перших вийшли на Майдан, захищали своє життя, європейський вибір, людяність. Сьогодні у мене питають щодо призначення стипендій і це також є реальною роботою уряду. Ми пам'ятаємо і завжди будемо пам'ятати цей героїзм" 

Степан Кубів, перший віце-перм'єр-міністр

Джерело фото

Схожі публікації