КМДА підтримала петицію щодо знесення «каплиці» УПЦ (МП) у Києві

Депутати вирішили рекомендувати київському міському голові підтримати петицію

Про головне

Аліна Лісненко

Депутати Київської міськради під час засідання Постійної комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування підтримали петицію №6972 з проханням знести так звану каплицю УПЦ (Московського патріархату) біля фундаменту Десятинної церкви в Києві як «незаконну»

Депутати вирішили рекомендувати київському міському голові підтримати петицію та доручити структурним підрозділам виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) вжити всі передбачені чинним законодавство заходи, направлені на усунення правопорушень у найкоротший термін.

Під час засідання петицію №6972 підтримали усі присутні депутати, передає "Радіо Свобода".

Петиція про знесення незаконної каплиці зібрала понад 10 000 підписів. Саме така кількість необхідна, щоби звернення розглянули представники влади.

Капличка розташована на території Національного музею історії України в центрі Києва. На думку авторів петиції, територія, на якій збудована каплиця УПЦ (МП), «належить до особливо цінних земель історико-культурного призначення», йдеться у повідомленні.

На сайті Київської міської ради зазначили, що петиції, які збирають необхідну кількість підписів, влада має розглянути протягом 90 днів.

Водночас директорка Національного музею історії України Тетяна Сосновська повідомила, що позов до суду проти релігійної організації, яка опікується незаконною забудовою, буде подавати сам музей.

Наразі Сосновська збирає оригінали документів, які будь-яким чином можуть підтвердити незаконність зведеної споруди та просить державні органи та правоохоронців їй у цьому допомогти.

Джерело фото

Схожі публікації