"Караван" з трьох коней, загружених цигарками, скоріш за все очолював буковинець
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/719/71935f6e94fda201971f69702e2c84bfead3eac5/IMG_20170131_125020.jpg)
Прикордонники відділу "Фальків" у ході пошукових заходів затримали "тютюновий караван", який намагався доправити 26 ящиків тютюнової продукції до сусідньої Румунії. "Караван" з трьох коней, скоріш за все очолював буковинець, якого затримали неподалік. Чоловік повідомив, що він мешканець населеного пункту Красноїльськ. На момент затримання у нього не було документи.
Порушників, коней та тютюнові вироби доставили до прикордонного підрозділу, а в подальшому цигарки передадуть представникам ДФС у Чернівецькій області.
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/e2a/e2a1570d9b71033b5520465b10d75ef5ec9ba131/IMG_20170201_043719.jpg)
Фото прес-служби Чернівецького прикордонного загону.