Інвестори відмовилися від покупки компанії братів Вайнштейн

Weinstein Co. заявляла, що буде змушена почати процедуру банкрутства

Про головне

Ярина Боринець

Група інвесторів, яка вела переговори про покупку продюсерської компанії Weinstein Co., заснованої братами Харві і Робертом Вайнштейнами, відмовилася від угоди

За даними джерел The Los Angeles Times, таке рішення було прийнято після того, як аудиторська перевірка, що проводилася перед покупкою, виявила заборгованість компанії на суму понад 50 мільйонів доларів, про яку не було відомо раніше.

Марія Контрерас-Світ, яка очолює групу інвесторів, розповсюдила заяву, в якій обґрунтувала відмову від покупки Weinstein Co. "невтішною інформацією про перспективи цієї угоди", не ставши уточнювати інші подробиці.

Раніше Weinstein Co. заявляла, що буде змушена почати процедуру банкрутства, якщо не вдасться домовитися з інвесторами.

Про те, що компанія Weinstein Co. виставлена ​​на продаж стало відомо восени 2017 незабаром після того, як в американських ЗМІ були опубліковані розслідування про домагання Харві Вайнштейна до десятків жінок, які працюють в кіноіндустрії.

Суму угоди з продажу Weinstein Co. оцінювали в півмільярда доларів, з яких 225 мільйонів доларів становили борги компанії, які нові власники повинні будуть взяти на себе.

В кінці січня Weinstein Co. повідомила, що переговори з інвесторами зайшли в глухий кут. Однак на початку березня було оголошено, що сторонам все ж вдалося узгодити параметри угоди.

Джерело фото

Схожі публікації