Артем Жук закликає чернівчан прибрати навколо пам'ятного знаку
1941 року в селі Біла нацисти розстріляли майже 400 євреїв. Серед вбитих неподалік річки Прут – вчителі, лікарі, професори, рабини. Сьогодні там стоїть пам'ятний знак жертвам цієї трагедії.
Громадський активіст Артем Жук обурений безладом навколо меморіалу. На сторінці в мережі Facebook активіст переконує, встановлення нових меморіалів при такому догляді за вже існуючими – лицемірство можновладців.
"Жодного разу за всі роки Незалежності жоден чиновник не звернув увагу на безлад, за який має бути соромно перед усім світом. На місці, яке 6-8 липня 1941 року побачило кров 400 євреїв, вбитими окупантами – тонни сміття, багнюка, будівництво і просто треш. Туристи, яким я час від часу показую це місце, просто не розуміють, як ми можемо не поважати своє минуле. Соромно."
Артем Жук, громадський активіст
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/e09/e091c91b4f5d834ddf152cb841f57bfc2a9b95b6/19510201_1538024666249725_6897612466203646789_n.jpg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/8d2/8d25d128d1a2454ecac66dd04c3de9e9a1504cc3/19554652_1538024659583059_3870421176709529903_n.jpg)
Щороку у перших числах липня на Буковині відзначають трагічну дату – розстріл чернівецьких євреїв у 1941 році. Артем закликає чернівчан прибрати навколо меморіалу напередодні пам'ятних днів.
"Так як можновладцях немає до цього діла, пропоную небайдужим чернівчанам зібратись на наступних вихідних і прибрати місце".
Артем Жук, громадський активіст