Гройсман хоче звільнити голову "Укроборонпрому"

Керівник концерну не зміг вчасно погасити заборгованість

Про головне

Ярина Боринець

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман планує звільнити голову державного концерну "Укроборонпрому" Романа Романова

Відповідне подання голова уряду направить Президенту України Петру Порошенку сьогодні. Гройсман прийняв таке рішення у зв'язку з невиконанням урядового доручення про погашення заборгованості по зарплатах перед працівниками Миколаївського суднобудівного заводу.

Про це прем'єр-міністр заявив на засіданні Кабміну у середу, передає "УНІАН".

"Я в контексті оборони хотів би торкнутися одного питання. Ми на одному з минулих засідань уряду підняли питання заборгованості (по зарплатах - Ред.) Миколаївського суднобудівного заводу. Я дав доручення уряду, підписав, керівнику "Укроборонпрому" погасити заборгованість. Контрольний термін - 25 грудня. Сьогодні, слава богу, 27 грудня. Заборгованість не погашена. Я чув зворотну інформацію про те, що вони цього не можуть зробити. Я цього не розумію. Тому я сьогодні підпишу подання на ім'я президента і раджу керівнику "Укроборонпрому" сьогодні звільнитися самостійно. Більше з вами працювати я не буду. Сказано, що не зроблено, до побачення, шукайте іншу роботу".

Володимир Гройсман, прем'єр-міністр України

Уряд 13 грудня доручив керівництву державного концерну «Укроборонпром» погасити заборгованість з виплати заробітних плат працівникам Миколаївського суднобудівного заводу до 25 грудня поточного року. 

Як повідомлялося раніше, НАБУ розслідує корупцію в "Укроборонпромі".

Джерело фото

Схожі публікації