З-під завалів сміття у Чернівцях звільняли трикімнатну квартиру
26 червня о 10 ранку на вулицю Щепкіна, 12 (що навпроти Чернівецького національного університету) прибули комунальники, поліція та Інспекція з благоустрою.
«Я живу поверхом вище вже 5 років, але інші сусіди кажуть, що вона цим займається з 90-х років. Тоді були складні часи і вона почала здавати картон та пляшки. Це вже переросло у хворобу. Всередині неможливо дихати, там розмножуються таргани, миші, щурі та інші шкідники. Стіни вкриті грибком, діти та люди з алергією дихають цим смородом, у них погіршується самопочуття».
Василь, мешканець будинку
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/998/998c0211ae7f6ef9dcd8ca8aa4604325f7ad7071/36223445_654823858203757_545709628277653504_n.jpg)
На численні скарги та звернення мешканців будинку відгукнулась Інспекції з благоустрою Чернівецької міської ради.
«На цю сусідку жителі будинку скаржилися протягом 10 років у різні інстанції, всі вони робили відписки. Інспекція взяла на себе відповідальність, домовилась із відповідними службами, отримала висновок Держпромспоживслужби міста Чернівці. Там зазначено, що квартира перебуває у незадовільному стані. Ми організували роботу з приватним ЖКГ, є наказ Департаменту житлово-комунального господарства".
Сергій Обшанський, начальник Інспекції з благоустрою Чернівецької міської ради
За словами Обшанського, минулого тижня провели першу акцію по очищенню квартири від сміття та житлово-побутових відходів. Тоді вивезли 16 кубометрів сміття - 4 трактори.
"Сьогодні буде другий етап, бо в квартирі залишилося близько 32 кубометрів відходів. Працює ПП "Регіон-Центр" у складі 20 чоловік. Після того, як трикімнатну квартиру очистять, буде проведена дезінсекція приміщення".
Сергій Обшанський, начальник Інспекції з благоустрою Чернівецької міської ради
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/d1c/d1c47d822b3709920db5cde367f7775a95db201a/36282363_654823904870419_3469516779762483200_n.jpg)
Окрім Вікторії у цій квартирі прописана 94-річна мати жінки. За словами сусіда Василя, мама Вікторії через безлад у квартирі навіть взимку була змушена жити в під`їзді на холодному бетоні.
"Ми поставили їй розкладчку і приносили їжу. Діти бачать все це і ми не знаємо, як їм пояснити, чому ця жіночка лежить на сходах".
Василь, мешканець будинку
Зараз мати Вікторії знаходиться у важкому стані, не може самостійно пересуватися. Попри це, донька відмовилась давати свій дозвіл на те, аби матір забрали до геріатричного пансіонату. А всіх, хто намагається навести порядок в її оселі, називаэ злочинцями. Вікторія звинувачує сусідів у тому, що вони навмисне провокують її на істерику та хочуть забрати квартиру.
"Це просто сусідський конфлікт. Так що, потрібно грабувати і конфіскувати майно? Я сама все приберу, вони вже винесли все, що могли".
Вікторія, власниця квартири
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/28c/28cd13a6584aefdc40414421845a16ce1e28bcb6/36200335_654823678203775_289426730702077952_n.jpg)
Господиня відмовляється впускати комунальників до приміщення, оберігаючи своє майно. Обіцяє продати мотлох, а сміття викинути.
Зараз у квартирі ще працюють комунальники, до кінця дня квартиру планують повністю очистити і провести дезінсекцію приміщення.
Фото та відео Юлії Панаетової