Генштаб повідомив про завершення АТО і початок операції Об'єднаних сил

Операцію очолить військове керівництво України

Про головне

Ярина Боринець

Генштаб Збройних сил України повідомив про завершення АТО і початок нової операції

Відтепер нова операція називатиметься операцією Об'єднаних сил. Про це повідомив начальник Генштабу ЗСУ Віктор Муженко, передає "УНІАН".

"Закон, який 20 лютого був підписаний президентом України, систематизує задіяння ЗСУ для виконання завдань тих, які вони виконували в АТО, і зміну формату основної операції. Буде завершена АТО, і ми перейдемо до операції Об’єднаних сил. Це передбачає чітку структуру системи управління, підпорядкованість визначених сил і засобів військовому керівництву, створення об’єднаного оперативного штабу як основного органу управління цією операцією на території Донецької і Луганської областей".

Віктор Муженко, начальник Генштабу ЗСУ

Як відомо, 20 лютого президент Петро Порошенко підписав закон "Про особливості державної політики і забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей". Документ передбачає переформатування АТО і визначає Росію агресором. Порошенко також повідомив, що чекає на затвердження від міністра оборони і начальника Генштабу ЗСУ узгоджену кандидатуру на посаду командувача Об’єднаних сил.

Джерело фото

Схожі публікації