ДСНС перевірить навчальні та громадські заклади

Володимир Гройсман доручив рятувальникам масштабну перевірку на випадок надзвичайної ситуації

Про головне

Ярина Боринець

Державна служба з надзвичайних ситуацій спільно з Міністерством внутрішніх справ здійснять масштабну перевірку навчальних та громадських закладів

Таке доручення постановив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні уряду.

Про це повідомля прес-служба МВС.

"Нам потрібна дуже жорстка система контролю за пожежною безпекою. Ми прийняли рішення дозволити ДСНС перевіряти школи, садочки, місця скупчення людей на предмет безпеки. Від Уряду даю доручення МВС та ДСНС, разом з іншими органами влади, місцевої влади, розпочати масштабну перевірку торгових центрів, кінотеатрів, шкіл, садочків, дитячих клубів".

Володимир Гройсман, Прем'єр-міністр України

Нагадаємо, ДСНС та її територіальним органам Уряд дав зелене світло в частині здійснення державного нагляду (контролю) стосовно закладів оздоровлення та відпочинку дітей, інтернатних закладів, закладів дошкільної освіти, загальної середньої освіти, професійної (професійно-технічної) освіти, спеціалізованої освіти, а також суб’єктів господарювання з високим ступенем ризику (у тому числі об’єктів паливно-енергетичного, військово-промислового комплексів, об’єктів підвищеної небезпеки, хімічно-небезпечних об’єктів та об’єктів висотного будівництва).

Джерело фото

Схожі публікації