Донецька фільтрувальна станція остаточно зупинила роботу

Це друга зупинка Донецької фільтрувальної станції з початку 2018 року

Про головне

Буняк Тетяна

Робота Донецької фільтрувальної станції остаточно призупинили. Співробітники нічної зміни станції законсервували підприємство на час, поки не будуть надані гарантії безпеки для її співробітників.

Про це повідомляє "Громадське" зі слів виконувача обов’язків комунального підприємства «Вода Донбасу» Олексадра Євдокімова.

"Вже зупинили, зливається хлор, щоб не залишився в трубах. Зупиняють насосну станцію. Це не означає, що ми закрили її назавжди, просто нам треба гарантії безпеки для співробітників".

Олександр Євдокімов, виконувач обов'язків комунального підприємства "Вода Донбасу"

Таке рішення керівники прийняли після того, як співробітники фільтрувальної станції 17 квітня потрапили під обстріл, тоді поранення дістали п’ятеро людей, один з них — у важкому стані.

Наразі на ДФС перебувають представники місії ОБСЄ та сапери, вони забезпечують безпеку співробітників, які завершують роботу станції. Після закриття співробітників на ДФС не буде.

Це друга зупинка Донецької фільтрувальної станції з початку 2018 року. Без води залишиться Авдіївка, хоч є резерв води на кілька днів:

"Авдіївка повністю залежить від ДФС, буде без води. Вони заповнили вчора резервуари повністю. Але, як показує практика, цього вистачає дні на чотири. Також без води залишиться частина Донецька і обмеження — жорсткий графік використання води — будуть у Ясинуватій".

Олександр Євдокімов, виконувач обов'язків комунального підприємства "Вода Донбасу"

Донецька фільтрувальна станція забезпечує водою Авдіївку, селища поблизу неї — Спартак, Опитне, Верхньоторецьке, а також частини Ясинуватої та Донецька. Деякі будівлі із системи всієї станції зараз перебувають на підконтрольній Україні території, насосні станції — на окупованій.

Джерело фото


Схожі публікації