Вже за кілька днів у столиці розпочнеться міжнародний фестиваль документального кіно про права людини.
Побачити найкращі документалки кияни та гості столиці зможуть з 25 березня по 1 квітня.
Символом цьогорічного фестивалю став "олімпійський ведмедик". Як повідомляють організатори: "Ми зробили «олімпійських ведмедиків» символом фестивалю Docudays UA-2016, щоб вони допомогли нам пробитися крізь політичний гіпноз та ілюзії, що всі наші проблеми хтось має вирішити за нас".
В тому ж напрямку і концепцію фестивалю обрали: "Ми обрали тему КРІЗЬ ІЛЮЗІЇ тому, що у нас є відчуття, ніби зараз увесь світ продирається крізь ілюзії до якогось нового цивілізаційного устрою. Сьогодні країни й народи прощаються з багатьма своїми ілюзіями".
![Текстовий та графічний блок Odoo](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/c96/c961ad96d091b2faa421563d70b703845065c793/dd16_site_slayder%20%281%29.jpg)
У конкурсі беруть участь як українські стрічки, так і з Росії, США, країн Європи. А фільмом-відкриттям Docudays UA-2016 стала стрічка "У променях сонця" режисера Віталія Манського.
Детальніше про фестиваль на сайті http://docudays.org.ua