До 2030 року всі моделі Ford працюватимуть на альтернативних видах палива

Компанія інвестує в програму електрифікації модельного ряду $4,5 мільярдів

Про головне

Оксана Чорна

Американський автовиробник Ford розповів про плани електрифікації свого модельного ряду і переходу на альтернативні види палива до 2030 року

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Компанія інвестує в програму електрифікації модельного ряду $4,5 мільярдів. Це дозволить в найближчі п'ять років випустити 13 нових моделей з електричним приводом. Вони будуть включати гібридні версії пікапа F-150 і спорткара Mustang, заряджає гібридний фургон Transit Custom, дві гібридних моделі для поліції, автономний автомобіль з гібридним приводом для використання в якості таксі або в сервісах каршерінга (до 2021 року).

Очікується, що до 2020 року понад 40% всіх моделей Ford отримають версії з електричним приводом. В цьому ж році почнеться випуск повністю повністю електричного компактного кросовера, чия дальність пробігу на одному заряді батареї складе близько 480 кілометрів.

Щоб полегшити прийняття ринком електромобілів масового сегмента, Ford також підписав меморандум з BMW, Daimler, Volkswagen, Audi і Porsche, який передбачає створення мережі станцій швидкої зарядки в Європі. Це дозволить власникам акумуляторних електромобілів подорожувати на далекі відстані. Початковий план передбачає створення 400 станцій потужністю до 350 кВт. В майбутньому аналогічні проекти будуть реалізовані по всьому світу.

Джерело фото

Схожі публікації