Дні українського кіно в Брюсселі завершила акція на підтримку Сенцова

Сенцов перебуває у колонії суворого режиму у Ямало-Ненецькому автономному окрузі

Про головне

Ярина Боринець

У Брюсселі щорічні Дні українського кіно завершилися акцією на підтримку протиправно ув’язненого в Росії режисера Олега Сенцова, а також соборності України

У символічному флешмобі взяли участь представники української громади у Бельгії, друзі України, дипломати, депутат Європарламенту Ребекка Гармс, повідомляє "Укрінформ".

Акція пройшла після показу документального фільму "Процес. Російська держава проти Олега Сенцова", який розповідає про суд над українським режисером, засудженим РФ на 20 років в'язниці за сфабрикованими звинуваченнями.

"Цей фільм показує процес російської держави не лише над Олегом Сенцовим, а проти усієї України", - зазначив надзвичайний і повноважний посол України у Королівстві Бельгія Микола Точицький.  

У свою чергу, депутат Європарламенту, друг України Ребекка Гармс наголосила, що є надзвичайно важливим, щоб світова спільнота не забувала про політичних в’язнів Путіна.

"Це особливо важливо сьогодні, коли багато європейців хочуть нормалізації відносин з Росією. Я хочу підкреслити, що така нормалізація є неможливою, доки українські політичні в’язні перебувають у путінському "ГУЛАГу", - заявила німецький європарламентарій.

Присутня на показі Наталія Каплан, сестра Сенцова, нагадала, що він вже четвертий рік перебуває в ув’язненні в Росії. Зокрема, нині режисер перебуває у колонії суворого режиму у Ямало-Ненецькому автономному окрузі.

Джерло фото

Схожі публікації