Для вугільної промисловості на Волині закупили обладнання з ОРДЛО на майже 25 мільйонів гривень

Власником підприємства-постачальника є громадянин Росії

Про головне

Оксана Чорна

Правоохоронці викрили посадовців, які за корупційним механізмом закупили на тимчасово окупованих територіях обладнання для державної шахти на Волині

Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Правоохоронці встановили, що один із керівників державного підприємства "Дирекція з будівництва об’єктів" вступив у змову із учасниками тендерних торгів на закупівлю обладнання для волинської шахти. Посадовець сформував конкурсні вимоги безпосередньо під конкретного постачальника, незважаючи на те, що устаткування технічно не відповідало проекту модернізації шахти.

Чиновник, який є уродженцем тимчасово окупованих територій, закупив у підприємства з так званої "ДНР" обладнання на майже 25 мільйонів гривень. Для його адаптації під реальні потреби шахти було додатково витрачено 600 тисяч гривень з державного бюджету.

Співробітники спецслужби також з’ясували, що керівництво заводу-постачальника, який перереєстрований у Дніпропетровській області, надало завідомо неправдиві відомості щодо відсутності податкової заборгованості перед бюджетом, а власником підприємства є громадянин Росії.

Одному з очільників державного підприємства та керівнику конкурсних торгів, у рамках відкритого кримінального провадження, повідомлено про підозру в скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України.

Триває досудове розслідування.

Джерело фото

Схожі публікації