14 грудня на прес-конференції Віталій Гавриш оголосив вказівку керівництва фракції.
«Нам було озвучено і рекомендовано написати заяви про вихід із депутатства, оскільки є певні розбіжності між політичною лінією і тим, як ми бачимо господарську діяльність у Чернівцях. Вказівка поступила усім шістьом депутатам, щоб фракцію могли зайти наступні колеги».
Віталій Гавриш, керівник партії "Самопоміч"
![Текстовий та графічний блок Odoo](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/12e/12ee5a47f1f7a8468a669bf990a03c10eb8e9d89/PC140014.jpg)
Про готовність здати депутатські мандати окрім голови фракції повідомили й троє інших депутатів, а саме Андрій Брязкало, Богдан Ковалюк та Аліна Олевич. Позицію Олександра Ставчанського і Віталія Матвієнка, які не прийшли на прес-конференцію, депутати не знають.
Причини, чому представників «Самопомочі» у міській раді Чернівців змушують скласти свої повноваження, присутні депутати чітко не пояснили. Однак, припускають, що вище керівництво партії «ввели в оману» систематичними доносами.
![Текстовий та графічний блок Odoo](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/8c2/8c264dc0f3e3751061fe3685222b90597b8e3328/PC140008.jpg)
«На нас систематично писали, як зараз виявилося, доноси. І вони вносилися як з місця, так і на верху. Коли їх ставало все більше, то не може адекватна людина повірити, що її можуть обманювати так довго, до того ж солідні люди. Коли ми кажемо, що керівництво, ввели в оману, позиція партії виявилася така: ми знаємо і розуміємо, що можливо рішення буде прийняте й неправильне, але його погоджено вже на рівні керівництва, і ми хочемо повністю очистити міський осередок».
Богдан Ковалюк, член фракції "Самопоміч"
У разі складання шістьма депутатами повноважень, до міської ради зайдуть шість наступних за партійним списком. Однак хто прийде до міської ради замість теперішніх депутатів наразі невідомо.
Фото Максима Козменка.